قوانین، مقررات و حریم خصوصی کاربران

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس تی وی باکس است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغییرات توسط نوتیفیکیشن به اطلاع کاربران خواهد رسید.

الف) قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس تی وی باکس. لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم و سریال، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، تی وی باکس سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس تی وی باکس در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
 • بسیاری از ویدیو های این سامانه تولیدی و تدوینی تی وی باکس به صورت اختصاصی بوده و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت تی وی باکس مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی به آدرس ایمیل info [at] tvbox1 [dot] ir اطلاع دهید.
 • برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای تی وی باکس می باشد.
 • محتوای تی وی باکس از جمله زیرنویس ممکن است کاملا مطابق با گفتار ترجمه نباشد یا دارای زیرنویس نباشد که تی وی باکس سعی می کند برای رضایت کاربران، کار زیرنویس برنامه های مورد تقاضا را در اولویت قراردهد.
 • تی وی باکس در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کرده و در صورت نیاز از مراجع قضایی دعوی شکایت کند.
 • تی وی باکس در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف و مخالف با شئونات جامعه در انتخاب نام کاربری، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
 • تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم ها یا سریال هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.
 • در حال حاضر کاربران تی وی باکس می توانند با اینترنت نیم‌بها از تمامی خدمات سرویس تی وی باکس بهره‌مند شوند.
 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
 • استفاده از سرویس تی وی باکس هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس تی وی باکس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود به هر نحو و بازنشر آن را ندارید.
 • تی وی باکس این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 • تی وی باکس با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس تی وی باکس است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغییرات توسط نوتیفیکیشن به اطلاع کاربران خواهد رسید.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • برخی از محتوا ها توسط تامین کنندگان یا تهیه کنندگان تامین شده و تی وی باکس مسئولیتی نسبت به محتوای آثار ندارد و کاربران باید نسبت به انتخاب آقار متناسب با خود اقدام نمایند
 • هر کاربر در تی وی باکس حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط تی وی باکس در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران تی وی باکس حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
 • درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل تی وی باکس که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
 • براساس توافق صورت گرفته بین تی وی باکس و تمامی اپراتورها شرایطی مهیا شده تا اینترنت مصرف شده برای تماشا و دانلود فیلم در سرویس تی وی باکس برای کاربران این اپراتورها و تامین کنندگان اینترنت نیم‌بها محاسبه شود. برمبنای همین توافق مسئولیت پخش آنلاین محتواها به عهده تی وی باکس و مسئولیت برقراری ارتباط اینترنتی و نیم‌بها بودن حجم مصرفی کاربران به عهده اپراتورها خواهد بود.
 • در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس تی وی باکس، فیلترشکن شما روشن باشد ترافیک اینترنت برای شما تمام بها محاسبه خواهد شد.
 • ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در تی وی باکس با ترافیک نیم بها محاسبه می شود اما در صورتی که فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس تی وی باکس نخواهد داشت.
 • بنابراین در صورت رعایت موارد بالا، در زمان تماشای فیلم ترافیک اینترنت برای شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد. در مواردی که تصور می‌کنید ضمن رعایت موارد بالا حجم مصرفی بیش از حد استاندارد است، برای رفع هرچه سریع‌تر مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور ارائه دهنده اینترنت مصرفی خود تماس گرفته و شخصا موضوع را پیگیری کنید.

ب) حریم خصوصی کاربران در تی وی باکس

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و تی وی باکس با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که تی وی باکس همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت می کند. تی وی باکس اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، تی وی باکس مسئولیتی نخواهد داشت

اطلاعاتی که شما در اختیار تی وی باکس قرار می دهید بدینگونه است که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی دریافت می گردد و در پایان پیامکی جهت احراز هویت کاربر به شماره همراه اعلام شده از طرف وی فرستاده می شود. در صورت ثبت نام، با استفاده از شماره همراه در تی وی باکس اطلاعاتی از قبیل "ویرایش مشخصات"، "فیلم های مورد علاقه" نمایش داده می شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، "نام(به فارسی)" خود را به روز رسانی کند.

 • تی وی باکس اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به تی وی باکس کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
 • تی وی باکس این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.
 • تی وی باکس جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و ...، ممکن است از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل info [at] tvbox1 [dot] ir ارتباط برقرار کنید.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام آپاراتتماشاوبلاگتویترکافه بازار مایکت

info@tvbox1.ir